Nasze gry dla Was

Integracyjna gra miejska


Myślisz, że znasz swój zespół dobrze? W warunkach biurowych z pewnością. Ale co będzie, kiedy pójdziecie w miasto?

Czeka na Was wciągająca gra miejska, podczas której odwiedzicie miejsca w centrum Krakowa, o których być może nigdy nie słyszeliście. Każdy scenariusz obejmuje kilka punktów przystankowych, które pozwolą Wam się zregenerować, gra odpowiednia jest więc na każde warunki pogodowe i każdą porę roku. Całość zamknie się w około 2 godziny.

Zadania, które na Was czekają, pobudzą ducha współpracy i rywalizacji oraz pozwolą dowiedzieć się o nietypowych miejscach w mieście, które odwiedzacie lub w którym mieszkacie. Jednocześnie w zabawie może wziąć udział do trzech zespołów (3-24)osób w kilku różnych scenariuszach. Na finisz zapraszamy Was do kawiarni z grami planszowymi, w której będziecie mogli celebrować udane zakończenie gry

Wszystkie nasze gry dostępne są w języku polskim i angielskim. Na Wasze życzenie, możemy przygotować specjalny scenariusz nakierowany szczególnie na to, aby odpowiedzieć na Wasze potrzeby.image

Dobra zabawa w naszej kawiarni, zintegruj swój zespół!


Jeśli chcesz poznać bliżej swoich kolegów i współpracowników, nie ma ku temu lepszej drogi, niż wspólny wieczór z grami planszowymi. Oferujemy Wam możliwość spędzenia czasu w nowoczesnej kawiarni z grami Boardowa, w której na regałach znajdą się tytuły zarówno dla geeków jak i początkujących.

Możemy zapewnić Wam:


Miejsce

nowoczesny i przestronny lokal - 77 miejsc siedzących

Stoły

przygotowane specjalnie do grania w planszówki

Gry

szeroki wybór gier – od imprezówek do strategii

Catering

dostosowany do waszych potrzeb

Piwa

wachlarz piw kraftowych

Napoje

pyszną kawę i herbatę

Coś mocniejszego

napoje wysokoprocentowe

Przekąski

zapiekanki, tosty, chipsy

Zjedz, napij się, zagraj!

Jeśli szukasz dobrej zabawy, niecodziennego wystroju, pysznych przekąsek oraz napojów
Boardowa jest miejscem dla Ciebie! U nas zjesz, napijesz się i zagrasz w jedną z wielu gier.

Duża gra miejska bądź terenowa


Jeżeli szukacie atrakcyjnej formy aktywności dla dużej grupy, oferujemy Wam organizację miejskich gier terenowych. Jest to wspaniała metoda na poznanie miasta albo jego konkretnego obszaru, pozostając w ciekawej tematyce zaaranżowanej przez nas zgodnie z Waszymi potrzebami.

Gry miejskie i terenowe to nie tylko rozrywka i atrakcyjna forma spędzania czasu, ale również możliwość budowania zespołów, poprzez rozwijanie zdolności interpersonalnych, kreatywności, poczucia odpowiedzialności, szybkiego reagowania. To także doskonała kuźnia liderów i pole warsztatowe dla zmieniających się potrzeb zespołów.

Oferujemy Wam gry:

  • dla Firm - gry integracyjne i turystyczne, oprawa wydarzeń,
  • dla Biur Podróży - gry turystyczne,
  • dla Samorządów i Urzędów - gry związane z wydarzeniami,
  • dla grup krajowych i zagranicznych.

Znajdź nas